Sveiki atvykę į mezgimo zoną

2019 metų kursai

El. paštas Spausdinti PDF

Entrelac

Kojinėmis pradėjome šiuos mokslo metus, bet net nesiruošiame jomis vienomis apsieiti;).
Lapkričio 9 dieną imsimės dvigubo mezgimo, nes tai pats geriausias pasiruošimas šaltai žiemai:).Toliau žiemos eilėje - megztiniai! Lapkričio 16 dieną pradėsime megzti megztinį nuo viršaus reglano rankovėmis.

Po dviejų savaičių, lapkričio 30 dieną imsimės kito tipo rankovių - statytų, taip pat nuo viršaus ir viskas bus mezgama iš karto.

Gruodžio mėnesį visų mintys jau sukasi apie Kalėdas, todėl pats pirmasis šeštadienis, gruodžio 7 diena,  bus skiriamas kalėdinių bumbulų mezgimui, kad turėtumėt prieš akis gražaus laiko pasiruošti tiek papuošalų savo namams, tiek dovanoms.

Paskutiniai šių metų  kursai vyks prieš pat šventes, gruodžio 14 dieną, ir jų metu mokysimės pačios populiariausios šiuo metu technikos - dvispalvio angliško stulpelio. Šventės praeis ir visi intensyviai dirbę Kalėdų seneliai bei snieguolės turės laisvus virbalus ir laisvas rankas savo pačių džiaugsmui. Ko tuomet neužsiėmus kokiu prašmatniu projektu (gal ir iš naujų siūlų, po eglute rastų;)) nauja technika?

Iki susitikimų!

 

Moherio per daug nebūna

El. paštas Spausdinti PDF

Moheris visuomet buvo pageidaujamas siūlas, bet pastaruoju laiku tapo toks populiarus, kad bet koks spalvų papildymas yra labai labai laukiamas. Ypač tokių gražių, kaip šios Rowan KidSilk Haze (70% moheris, 30% šilkas, 25g ~ 210m) naujienos:

IMG 82ff98 2

IMG 831hh1 2

 

Naujos Felted Tweed spalvos

El. paštas Spausdinti PDF

Rowan Felted Tweed DK (50% merino vilna, 25% alpaka, 25% viskozė, 50g ~ 175m) yra be galo universalus siūlas. Nuostabiai atrodo megztas virbalais, o dar nuostabiau - vąšeliu, ko tikrai nepasakysi apie kiekvieną siūlą;). Jis lengvas ir puošnus, mezginiuose atskleidžiantis pačią gražiausią britiško stiliaus pusę.  Puikus pats vienas, megztas lygiai, pynėm ar kiauraraščiais, subtiliai atrodo tektūriniuose raštuose, ir yra tiesiog nepamainomas spalvotiems žakardams. Jis ne tik puikiai "sulimpa", bet turi ypatingai didelę spalvinę paletę, kuri šį sezoną pasipildė naujomis spalvomis. Gaiviai žiemiškomis:).

IMG 8mm286 2

Pilkai rožine ir tamsia gilia prislopinta raudona

IMG 828jj9 2

bei šaltomis vandens spalvomis. 

IMG 829jj3 2

Ir visos taip puikiai atrodo kartu...;)

IMG 82gg80 2

 

Rudeninių lapų spalvos

El. paštas Spausdinti PDF

IMG 81dd09 2

Rowan KidSilk (70% moheris, 30% šilkas, 25g ~ 210m) papildymas atkeliavo su paskutiniais rudeniniais lapais ir pasistengė susiderinti su jais;). 
Žalsvai geltona,

IMG 8hg115 2

bordo ir gili violetinė

IMG 81gg04 2

bei žiema kvepiantiys juodi ir perlo balsvumo kamuoliukai.

IMG 811vvv9 2

Ką daryti su moheriu, tikrai nieko mokinti nereikia, bet pasižiūrėkite dar vieną jos panaudojimo būdą naujoje dizainerių Arne&Carlos kolekcijoje.

 

New Nordic Men's Collection

El. paštas Spausdinti PDF

Vyriški modeliai - reti paukščiai mezgimo padangėje, bet nuo tik dar labiau laukiami! Naujame dviejų norvergų dizainerių Arne&Carlos bendrame darbe su Rowan kompanija rasite labai originalias variacijas tradicinių norvegiškų raštų temomis. Dvylikoje modelių apstu tiek netikėtų grafinių sprendimų (išdidintos, išskaidytos atskirais motyvais ar nuvarvėjusiais galais tradicinės žvaigždės), tiek labai įdomių jų mezgimo variantų. Žurnalas skirtas vyriškiems rūbams, bet idėjos neabejotinai universalios ir bus lygiai taip pat įdomios ir pritaikomos abiejų lyčių mezgėjams bei jų darbų gerbėjams:). Visus modelius galite pamatyti čia.

IMG 81g01 2

Kaip pristato savo kolekciją patys dizaineriai, galite pasižiūrėti čia, o čia jie kalba apie vieną iš naudotų technikų.

 


Puslapis 1 iš 164