Sveiki atvykę į mezgimo zoną

Mėlynasnukių lesterių vilna

El. paštas Spausdinti PDF

Švelni ir labai visų rankdarbių atstovų ypatingai vertinama mėlynasnukių lesterių vilna atkeliavo tiek nedažyta, trijų natūralių spalvų 100g sruogomis (100% mėlynasnukių lesterių vilna, 100g ~ 224m),

1-DSC03237

tiek spalvotais to paties storio 50g (112m) kamuoliukais.

IMG 825nn7 2

Prie jau esamų spalvų prisijungė pasibaigusios geltonos (medaus ir saulės šviesos), balta (jei kam reikia tik 50g ir nesinori išsukinėti siūlų iš sruogos),

IMG 827mm1 2

labai graži raudona su rausva ir melsva.

IMG 82hh79 2

Ir būtinai privaloma juoda. Iš jos planuoju megzti savo vaikui šaliką, nes reikia storo, šilto ir labai švelnaus. Ši vilna atitinka visus kriterijus:).

IMG 827kk0 2

 

Šilti brangakmeniai

El. paštas Spausdinti PDF

MZ šiuo metu tiesiog užtvindyta naujienomis:) - iš Anglijos, Vokietijos, Danijos, siūlais, virbalais ir mezgimo aksesuarais. Pradedam detalų jų pristatymą, kuris kiek užtruks, todėl nekantriausius labai kviečiame į parduotuvę viską apžiūrėti savo akimis ir pačiupinėti savo rankomis;). O naujienas pradedame didžiule siunta iš West Yorkshire Spinners, kuri dėl politinės situacijos JK gali būti paskutinė:(, tad kas buvo ką nusižiūrėjęs ir planavęs pabandyti, nedelskite!
Visame gausiame papildyme ryškiausiai švyti brangakmenių spalvų vilna iš Wensleydale Gems (100% venslideilių veislės vilna, 100g~224m) kolekcijos. Lentynos praturtėjo raudonu jaspiu, citrinu, gintaru, kobaltu ir mėnulio akmeniu:

1-DSC03248

 

2019 metų kursai

El. paštas Spausdinti PDF

Entrelac

Kojinėmis pradėjome šiuos mokslo metus, bet net nesiruošiame jomis vienomis apsieiti;).
Lapkričio 9 dieną imsimės dvigubo mezgimo, nes tai pats geriausias pasiruošimas šaltai žiemai:).Toliau žiemos eilėje - megztiniai! Lapkričio 16 dieną pradėsime megzti megztinį nuo viršaus reglano rankovėmis.

Po dviejų savaičių, lapkričio 30 dieną imsimės kito tipo rankovių - statytų, taip pat nuo viršaus ir viskas bus mezgama iš karto.

Gruodžio mėnesį visų mintys jau sukasi apie Kalėdas, todėl pats pirmasis šeštadienis, gruodžio 7 diena,  bus skiriamas kalėdinių bumbulų mezgimui, kad turėtumėt prieš akis gražaus laiko pasiruošti tiek papuošalų savo namams, tiek dovanoms.

Paskutiniai šių metų  kursai vyks prieš pat šventes, gruodžio 14 dieną, ir jų metu mokysimės pačios populiariausios šiuo metu technikos - dvispalvio angliško stulpelio. Šventės praeis ir visi intensyviai dirbę Kalėdų seneliai bei snieguolės turės laisvus virbalus ir laisvas rankas savo pačių džiaugsmui. Ko tuomet neužsiėmus kokiu prašmatniu projektu (gal ir iš naujų siūlų, po eglute rastų;)) nauja technika?

Iki susitikimų!

 

Naujos Felted Tweed spalvos

El. paštas Spausdinti PDF

Rowan Felted Tweed DK (50% merino vilna, 25% alpaka, 25% viskozė, 50g ~ 175m) yra be galo universalus siūlas. Nuostabiai atrodo megztas virbalais, o dar nuostabiau - vąšeliu, ko tikrai nepasakysi apie kiekvieną siūlą;). Jis lengvas ir puošnus, mezginiuose atskleidžiantis pačią gražiausią britiško stiliaus pusę.  Puikus pats vienas, megztas lygiai, pynėm ar kiauraraščiais, subtiliai atrodo tektūriniuose raštuose, ir yra tiesiog nepamainomas spalvotiems žakardams. Jis ne tik puikiai "sulimpa", bet turi ypatingai didelę spalvinę paletę, kuri šį sezoną pasipildė naujomis spalvomis. Gaiviai žiemiškomis:).

IMG 8mm286 2

Pilkai rožine ir tamsia gilia prislopinta raudona

IMG 828jj9 2

bei šaltomis vandens spalvomis. 

IMG 829jj3 2

Ir visos taip puikiai atrodo kartu...;)

IMG 82gg80 2

 

Moherio per daug nebūna

El. paštas Spausdinti PDF

Moheris visuomet buvo pageidaujamas siūlas, bet pastaruoju laiku tapo toks populiarus, kad bet koks spalvų papildymas yra labai labai laukiamas. Ypač tokių gražių, kaip šios Rowan KidSilk Haze (70% moheris, 30% šilkas, 25g ~ 210m) naujienos:

IMG 82ff98 2

IMG 831hh1 2

 


Puslapis 1 iš 164