mezgimo zona

Tyli naktis

El. paštas Spausdinti PDF

Tylii naktis
Aldonos Puteikienės megztos riešinės. Modelis čia. Siūlai: Merino Land 9

Sveikindama visus, sulaukusius pačių gražiausių žiemos švenčių, visų pirmiausiai noriu palinkėti tylos ir ramybės. Nes tik tyloje ir ramybėje galim išgirsti savo širdį... Ir dar kartą pasidžiaugti kartu su visais "Mezgimo zonos" gyventojais, kad turime tokį stebuklingą užsiėmimą. Stebuklingai lėtą... Šiais sumaišties laikais, kai persidirbęs, pervargęs, pašėlusiu greičiu lekiantis pasaulis tiek visko ir taip greitai gamina, patiekdamas vieną už kitą karštesnę naujieną, ir dar greičiau viską suvartoja, mes pasiimam siūlus ir virbalus ir ignoruodami visus ekonomikos dėsnius rankomis mezgame... kojines. Riešines. Megztinius. Šalikus... Nors iš šalies žiūrint, daug paprasčiau ir greičiau (ir dažnai pigiau) nubėgti ir nusipirkti. Bet greitai, kaip juokavo vienas vertėjas, tik katinai... Visi tikri ir geri dalykai ilgai bręsta ir lėtai gimsta. Mezginiai taip pat. Džiaukimės tuo ir nepaleiskim iš rankų burtų lazdelės, sustabdančios laiką...

Gražių Jums šventinių dienų!

 

Ką mezgėja su džiaugsmu rastų po eglute

El. paštas Spausdinti PDF

Iki švenčių liko vos pora dienų ir jau nebe laikas siūlyti mezgėjoms projektus dovanoms. Juos jau laikas baigti...:) Bet pasirūpinti dovanėle mylimai mezgėjai dar dvi dienos! Ir rinktis taip YRA iš ko, jog tik keletas atsitiktinių pasiūlymų.

Pradedančiai megzti - švelnus merinas taip gražiai keičia spalvas, yra tokio gero vidutinio storio, jog megzti su juo vienas džiaugsmas:

Zauberwolle

Dideli spalvoti "Zauberball" ar "Crazy Zauberball" kamuoliai šalikams, skaroms, pirštinėms, lengviems megztukams, kojinėms - bet kam! Ir pats kamuoliukas labai gražiai "dovaniškai" atrodo:

Spalvoti Zauberball kamuoliai

Patikėkit, jais apsidžiaugs ne tik Jūsų katinas...

Spalvoti kamuoliai

Džiaugsmas čia ir dabar - storas "Rowan Colorscape Chunky", kurio spalvas sukūrė žymus tekstilės dizaineris Kaffe Fassett. Nauju kaklu ar pirštinėmis  apdovanotoji galės pasipuošti jau kitą dieną:

Colorscape Chunky

Pastebėjot, kad ji mezga pirštines? Gražios nedažytos vilnos iš Farerų salų:

Sirri natūralūs

O gal net visą spalvų paletę?? Ko neapimtų ekstazė nuo tokio vaizdo? Lyg pradarant visai naują dažų dėžutę, jų tiek daug, visos spalvos gražios, švarios - visi deriniai, visos galimybės tau po ranka...

Spalvotos kreidelės

Mezga skaras ir kiauraraščius šalius? Prabangus jaunų alpakų su šilku derinys tokioje gražioje sruogoje kiekvienai kiauraraščių mėgėjai atims žadą:

Drops Lace

Tos pačios sudėties storėlesnis siūlas:

BabyAlpaca Silk

BabyAlpaca Silk

Kepuraitėms, šalikėliams, prabangiems megztukams, pirštinaitėms. Idealus siūlas kūdikiams, nes šilkas sušilus vėsina, atšalus - šildo:

BabyAlpaca Silk

Be kuri apsidžiaugs pracūziška vilna, labai lygia, gero storio, idealia bet kokiems raštams, o subtili spalvų gama leis sukurti pačius įvairiausius derinius:

Berlaine

Pasiilgot saulės, šviesos ir spalvų? Estiška vaivorykštė nušvies nykias tamsias dienas:

Vaivorykštė

Jūsų mylima mezgėja mezga kojines? Gal dar nepabandė smagios Schoppel-wolle naujovės "Skraidančių lėkščių", kurių du siūlai dažyti kartu, dėl to gaunam dvi vienodas kojines. O kamuolėlis primena siūlo pavadinimą;)...

skraidančios lėkštės

Ar jūsų mezgėja turi patogius virbalus? Mezgančioms gan plonais siūlais smulkius daiktus (kojines, pirštines) - visas rinkinys nuo 2 iki 3,25 mm:

virbalai

O gal turi tiek daug virbalų, kad jie visur mėtosi ir sunku juos sužiūrėti? Patogus kompatiškas dėklas pradžiugins turtingos kolekcijos savininkę:

Dėklas virbalams

O šis moherinis saldainiukas tikrai pradžiugins labiau nei tikras bet kurią moherinių šalių ar skarų mezgėją:

Moherinis saldainiukas

Mylit ekologiją? "Natur Pur" ekologiškas nedažytas alpakos su vilna derinys gerokai skirsis nuo mugėse pirktos vilnos. Kai norėsis "rustic", bet elegantiško "urban" varianto:

Natur Pur

Bet kurią jauną mamą pradžiugins "Baby Merino" kamuolėliai:

Baby Merino

O priderintos sagutės šaukte šauks: "Imk mane ir padaryk nuostabų megztuką!"

Baby Merino

O gal Jūsų mezgėja neišbandė Noro siūlų? Padarykit jai staigmeną po eglute - apie šį unikalų siūlą galima daug šnekėti, bet svarbiausia - išbandyti pačiam!

Noro Kureyon

Visa tai - lašas jūroje. Atplaukite - kartu išsirinksim:)

 

Kamuoliukas akvarelės

El. paštas Spausdinti PDF

Pereinamų spalvų pavelta merino vilna Zauberball100 (100% vilna, 100g~400m) numegzta primena akvarelę - taip švelniai vienos spalvos pereina į kitas. 

jyyyy

Papildymas iš vasaros nakties - Sfinksas - ir dienos (ar sapnų) - Žydroji lagūna:).

IMG 61yy48 2

 

Crazy Zauberball

El. paštas Spausdinti PDF

Crazy Zauberball (75% vilna, 25% poliamidas, 100g ~ 420m) yra pilni siurprizų. Nuo parinktos spalvinės gamos nenukryps nei viena mezginio akutė, bet ir mechaninių vienodų pasikartojimų nelaukite. Numegzti daiktai atrodys kaip iš paveikslų ar iš gamtos - pačių giliausių grožio šaltinių, ko daugiau gali norėti kuriantis žmogus?

IMG 616jk8 2

Šį kartą skanus (Mano saldžioji pusė), 

IMG 617jh3 2

kvapnus (Alyvų kvapas)

IMG 61kk75 2

ir labai spalvingas (Mažasis lapiukas bei Rudens saulė).

IMG 61kj77 2

 

Juodai balta

El. paštas Spausdinti PDF

Juoda - balta, šilta - tikrai nešalta
bus su bet kokiu mezginiu iš gražuolio Zauberball (75% vilna, 25% poliamidas, 100g ~ 420m) kamuoliuko. Kojinės, skarelė, pirštinės ar megztukas, viskas suskabės kontrastingame pačių mylimiausių neutralių spalvų derinyje.

IMG 6rrr196 2

 
Puslapis 1 iš 156