Džimas Saga

El. paštas Spausdinti PDF

Gražios sagos reikalingos visada, bet dabar jos ypač aktualios. Jei žieminio palto sagos matomos tik gatvėje, o megztuko - tik viduje, tai vasariniame drabužyje jos matomos visą laiką ir gali tapti ypatinga rūbo puošmena.

Sagos iš gamtos: vaismedis ir neatskiriami jo palydovai paukšteliai, saldžioji porelė - vyšnia ir paukštukas - iš arti, grybai žmonėms ir briedžiams su aštriaisiais pipirais ir du filosofinės diskusijos herojai: kiškis ir sraigė.

Vyšnios su paukščiais Paukščiai sode
Grybai su pipirais Zuikis ir sraigė

Laikrodis visai nebūtinai turi būti tik ant rankos, labai sėkmingai gali nutūpti sagos vietoje! Moteriški mažesni:

Laikrodžiai

Ir stambesni vyriški:

Laikrodžiai1

Sagos, suteiksiančios žavesio elegantiškam Šanel stiliaus švarkeliui ar optinio meno viražai rimtam klasikiniam paltui. O jei turėčiau dalykinį kostiumėlį, tai vieną tvarkingą sagą pasikeisčiau va tokia, apgraužta - kaulinė tamsi saga nerėž akių, bet labai aiškiai bylos, jog nesate nuoboda, toli gražu..

Dalykiniams kostiumėliams

Perlamutrinis lapelis prie impresionistinių žiedų:

Impresionistinės

Paprastos ir žaismingos, tiks tiek vaikiškam, tiek suaugusiškam rūbui:

Spalvotos

Keksiukai (kiekvienam pagal skonį - su vyšnia ar su cukruotais pabarstukais), katinukas ir pelėda jau pažįstami, tikiuosi, toliau džiugins kitus vaikučius su mamom, o romantiška gėlytė - jauną panelę. Du nauji atvykėliai - pelėdžiukai Paulius ir Lili:

Žaismingai

Gėlėto porceliano sagų šeimyną papildė zuikis ir netaisyklingos formos gabaliukai - lyg sudužęs senovinio servizo puodelis...

Spalvotos

Ir pabaigai romantiškas perlamutras - drugelio sparnai ir angeliukai rožėse:

Perlamutrinės

Gražių susagstomų mezginių!

 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti