Gegužės naujienos

El. paštas Spausdinti PDF

Gegužinės naujienos, prisitaikiusios prie permainingų šio laikotarpio orų: ir šiltos, ir vėsios. Pradedu šio savaitgalio gaida - nuo plonos vilnelės.

Daugelio pamėgtas plonas siūlas "Fine Wool" (100% vilna, 50g ~ 330m) elegantiškoms riešinėms, dailioms skaroms, o gal kokiam plonam plazdedančiam megztukui vasaros vakarams?

Fine wool

Pasibaigusi viena iš "kultūringiausių" ir elegantiškiausių moherio ("Rowan Kidsilk Haze", 70% moheris, 30% šilkas, 25g~210m) spalvų:

Rowan Kidsilk Haze

Plonas 4 gijų tvidas ("Regia Tweed", 70% vilna, 25% poliamidas, 5% viskozė, 50g~210m) - pats universaliausias siūlas VISKAM!

Regia tweed 4-ply

Siūlai - pagrindinė mezgėjos turto dalis, bet kuri moteris apsieina be aksesuarų;)? Virvelės pynimo mašinėlė, virbalai pynėms, mezginio šukutės (pašalina tuos bjaurius susivėlusius gurvuolėlius), kojininių (5) bei 2 virbalų galų apsaugos, antpirščiai (atkreipkit dėmesį visos plonų virbalų ar vąšelių mylėtojos, kai virbalas eilinį kartą taip saldžiai įduria į tą pačią - jo paties padarytą - žaizdą piršte) ir bukos įvairiausių dydžių adatos mezginiams susiūti:

Mezgimo priedai

Ir mano pati mylimiausia naujiena - vokiški kojininiai virbalai su... kojinytėm! Tos kojinytės - ne tik virbalų galų apsauga. Jos saugos visus 5 virbalus nuo įvairiausio plauko nykštukų, bildukų ir skoliniautojų, kad mums jų prireikus, rastume visus 5 vienoje vietoje. Apsauginės kojinytės yra skirtingų spalvų ir pagal jas lengvai be jokių matuoklių iš karto atsirinsime reikiamą dydį: žalios - 2mm, raudonos - 2,5 mm, geltonos - 3 mm, mėlynos - 3,5mm. Virbalai yra ir bambukiniai, ir metaliniai, kam kokie labiau prie širdies (ar prie rankos), o metaliniai dar yra skirtingų ilgių - 15 ir 20 cm, kuo aš, mezganti 15 cm, ypatingai džiaugiuosi. O atmetus visus jų praktiškus pliusus, pažiūrėkit, kaip smagiai jie atrodo - taip ir norisi čiupti kojininių siūlų kamuoliuką ir pradėti kokią porą. O kitą porą prigriebti artimiausiai mezgimo draugei:)

Kojinių virbalai su kojinėmis

Medžių žydėjimą lydintis atšalimas - labai laikinas, vasara jau ant nosies. Ir nauji vasariniai siūlai:)

 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti