Bundled in Brioche

El. paštas Spausdinti PDF

Esu pati mezgusi šį modelį ir apie jį rašiusi praeitais metais, visai šviežias Elvitos kaklašildis yra puiki proga jį prisiminti. Ateinant žiemai, šalčiams, šventėms... Ir - tikrai ne paskutinės svarbos dalykas! - šis kaklašildis yra puikus ir neskausmingas būdas išmokti dvispalvį brioche raštą, kam jis dar naujiena. Jokių čia vingrybių, suėmimų ar pridėjimų, užsidedi akis ir pirmyn. Gali galų nesujungti - turėsi šaliką.

PA220033 medium2

Kaklams šiltinti šis raštas tinka kaip niekas kitas - yra purus, gražiai išsiplėtęs tiek į plotį, tiek į ilgį. Mėgstantiems pažaisti su spalvomis - tai nuostabus būdas sunaudoti visus likučius. Iki galo - rašte spalvas galite keisti kur tik panorėję.

PA220025 medium2

O jei atsibostų visą laiką lygiai tiesiai važiuoti, primenu ir kitą to paties dizainerio modelį - "Syncopation Adoration Hat". Tiesa, ten megzta kepurė, bet tas pats principas pritaikomas ir kaklams, tereikia karts nuo karto kaip šokyje žengti žingsniuką į vieną pusę, žingsniuką atgal. Mezginyje šis šokis atrodo taip - gerosios akies vietoje atsiduria išvirškščioji, paskui jos vėl grįžta į savo vietas. Šilto ir spalvoto rudens!

PA220034 medium2

Elvitos Ivoškienės megztas kaklašildis ir nuotraukos, siūlai - įvairių atspalvių Drops Merino Extra fine ir Lettlopi, modelis - "Bundled in Brioche".

 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti