Aktualiausios sezono naujienos

El. paštas Spausdinti PDF

"Linas? Dabar?" - kikena užėjusieji į parduotuvę ir išvydę dėžes su naujom spalvotom ritėm. Dabar ant nosies šalčiai ir reikia vilnos.
Taip, vilnos reikia. Jos yra ir dar bus, daug ir įvairios. O linas šiuo laiku dovanoja gryną tobulą kūrybos džiaugsmą. Čia kaip su pirštinių ir kepurių mezgimu vasarą - ausys nešąla ir gali su džiaugsmu mėgautis raštais, modeliais...
Vasarą užėjus karščiams daugelis žvilgčioja ilgesingai į liną (deja, ritėse lentynose, o ne mezginiuose spintose...) ir galvoja - šiai vasarai vis tiek nusimegzti nespėsiu, kita dar labai toli...ir net nepradeda. Dabar vasara jau praėjo ir galima imtis lininio mezginio. Ne kitai vasarai, o vasarai. Yra pakankamai laiko apgalvoti modelį, išsibandyti raštus ir spalvas ir, jei reikia, net paardyti, nes karščiai ar savaitgalį numatytas draugės gimtadienis sodyboje nespaudžia.
Ir tegul meta į mane akmenį tas, kas atšilus orams staiga iš lino (o jis gana plonas!) pasigamina apdarą ir jau mėgaujasi jo teikiama vėsa. Tikiu, kad tokių spartuolių esama, bet tiek nedaug, kad rimtų traumų nebijau :)
Visus kitus kviečiu pasidžiaugti antra lino serija - čia visos naujos spalvos prie jau esamos nemažos pirmosios krūvos:
 
Linas. Antra serija

Įkvėpimo ir gryno reikalingumo neiškreipto kūrybos džiaugsmo!

 

Komentarai  

 
#3 2010-09-12 23:02
Ech, 11 ir 12 klasėse (o tai buvo kokiais 1996-1997, kaip seniai...) net šaltuoju metų laiku ant tamsaus golfo vilkdavausi vąšeliu nertą palaidinę iš tokio gan prastoko lino - nusidraskiau pirštus, kol nunėriau. Kai dar ką nors ant viršaus užsimesdavau (patys žinom, kaip toj mokykloj šalta žiemą būdavo...), gaudavosi tokia nebloga termoizoliacija . Tai vat ir sakyk, žmogau, kad linas nešildo...
Cituoti
 
 
#2 2010-09-12 12:41
O, kaip nuostabu! Kai atvažiuosiu, butinai užeisiu.
Cituoti
 
 
#1 2010-09-09 18:09
O, super, naujos spalvos ir, atrodo, yra mano ilgai ieškotos spalvos, o gal net kelių :)
Cituoti
 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti