Tarpusezonių brangakmeniai

El. paštas Spausdinti PDF

IMG 2130

Pamačius tokius mezginius, imi manyti, kad pavasaris dėl to ir ateina, kad galėtum apsirengti megztą paltą. Žiemos tokioms grožybėms pas mus per šaltos, o vasaros karštokos, bet pavasarį, kai po truputį imame nusirenginėti ir akys klaidžioja aplinkui ieškodamos gaivių spalvų, šviežių vaizdų ir naujų idėjų, toks mezginys, pamatytas gatvėje, nušvies visą (ir ne vieną) dieną.

IMG 2133

Paprastas tiesus siluetas su plačiom nuleistom rankovėm leidžia susikoncentruoti į turtingos ir margos medžiagos kūrimą, kurioje susijungia ir menininkės unikalus spalvų bei formų matymas, ir Kaffe Fassett įtaka tekstilės pasauliui, ir japoniško boro atspindžiai.

IMG 2135

Pereinamų spalvų siūlai draugauja su vienspalviais nevienodo dydžio juostose,

IMG 2141

praturtintose pačiais įvairiausiais raštais,

IMG 2139

o palto galuose tvarkingos juostos susiskaido į spalvotus intarsijos plėmus, lyg sudėtinga dėlionė, ant kurios dar vienu sluoksniu gula margiausi raštai.

IMG 2145

Pamatai tokį ryškų, turtingą ir spalvingą šedevrą ir supranti,

IMG 2144

kam būtent čia pavasaris paskyrė pasimatymą storai šiltai vilnai.

IMG 2146

Eglės Dean megztas paltas iš pačių įvairiausių Drops Big Delight ir Lett Lopi spalvų.

Atnaujinta Sekmadienis, 19 Kovas 2017 19:09  

Komentarai  

 
#24 2017-03-23 14:48
Labai atsiprasau Eglutes uz komentarus.Sekmes jums ieskojimuose ir kuryboje.
Cituoti
 
 
#23 2017-03-22 16:44
Aš taip žaviuosi tokia netobula, bet labai nuoširdžia kūryba, apačioj tos gėlės džiugina iki vaikiško kažkokio džiugesio...manau, kad kuo daugiau nestandartų, bet įdomių, su charakteriu, tuo linksmiau gyventi, daugiau įkvėpimo:) - o jei kažkas to nesivilktų, tegu!
Cituoti
 
 
#22 2017-03-22 15:40
Vakar nuo komentaro susilaikiau, o šiandien pasakysiu drąsiai, ką galvoju.

Nuostabus kūrinys. Jis netobulas, kaip ir Žmogus, tačiau žmonės tuo ir yra nuostabūs, kad jie visi ne vienodi, o unikalūs būtent savo netobulumais.

Va. Pasakiau. Šaunuolė Eglė! :)

Man labai labai patinka šis Žmogaus "atspindys". Nuoširdus, spalvotas ir tikrai nepakartojamas. Žiūrėčiau ir žiūrėčiau į tuos netobulumus, jie labai įdomūs, unikalūs, drąsūs.
Cituoti
 
 
#21 2017-03-22 00:16
Aš tai visus p. Eglės paltus stebiu ir žaviuosi kantrybe tokias didybes-ilgybes megzti, spalvų derinių polėkiu ir nonkonformistin iu kūrybiškumu -- jai turbūt tokiame kokone gera, ir tai svarbiausia. Tai JOS paltas. Klausimas, kelios tokios Zosės, kurių niekas ir nerengia tokiais bohemiškais drabužiais, sugebėtų TAI numegzti.
Cituoti
 
 
#20 2017-03-21 14:45
Citata Zose:
O taip, cia galima tik girti, neutralus ar neigiami komentarai tuojau pat trinami :-) apie mezgini - nu nepykit, bet atrodo kaip is skuduryno :-D

???
Iki šiol maniau, kad aš vienintelė tvarkau puslapį ir turiu galimybę ištrinti komentarus... Per visą laiką esu ištrynusi tik spamą iš porno puslapių ir porą (porą!) akivaizdžiai chamiškų sakinių, nieko neutralaus trinti man ranka nekilo (nebent komentaras "Kaip baisiai čia tas žmogus atrodo, jam siaubingai netinka" laikomas neutraliu). Bet ši istorija mane privertė susimąstyti apie neigiamus komentarus, kurie neturi jokio pozityvaus grūdo, niekur nenuveda, tik užgauna ir įžeidžia žmogų, tai tiesiog piktžolės, kurias man savo sode derėtų prasiravėti...
Cituoti
 
 
#19 2017-03-21 13:46
Oi kokia įdomi diskusija :)))

Aš iš esmės už konstruktyvią kritiką, bet tada, kai KLAUSIAMA nuomonės. Čia ne forumas ir nemačiau tos idiotiškos frazės "atiduodu jūsų teismui" :) Kai manęs nuomonės neklausia, tai jei noriu, pagiriu, jei nematau už ką girti, patyliu. Manau, geros mezgėjos dažniausiai ir pačios žino, ką galėjo padaryti geriau. O tokio grand projekto nepatyrus mezgėja tikrai neįveiktų.

O p. Eglę norėčiau pagirti - įdomus, neeilines, įkvepiantis paltas. Dar ir kažką naujo sužinojau - boro man naujiena :) Sėkmės mezgime ir baltai pavydžiu Jums tokio jaukaus ir išskirtinio rūbo :)
Cituoti
 
 
#18 2017-03-21 13:22
Citata Zose:
O taip, cia galima tik girti, neutralus ar neigiami komentarai tuojau pat trinami :-) apie mezgini - nu nepykit, bet atrodo kaip is skuduryno :-D

O jūs gerbiamoji kaip iš turgaus- reikia rietis iki nukritimo...
Turbūt nesitikėjo Eglė , kad tokią bangą sukels:)
Cituoti
 
 
#17 2017-03-21 12:23
O taip, cia galima tik girti, neutralus ar neigiami komentarai tuojau pat trinami :-) apie mezgini - nu nepykit, bet atrodo kaip is skuduryno :-D
Cituoti
 
 
#16 2017-03-21 11:47
O aš , kažkodėl pamačius pagalvojau: oho, kokia stilinga! Moteris iš "Bohem Style Every Where". Tik šį gaminį aš gal išskalbčiau ar pagarinčiau, kad viskas sugultų į vietas.
Cituoti
 
 
#15 2017-03-21 10:45
pastebėjau, kad jei mums nepatinka , tai tiesiog nekomentuojam, jei patinka- giriam iš širdies.Tad toliau ir laikykimės štos taisyklės.
Manau dienoraštis tam ir skirtas- viena kitos palaikymui, paskatinimui.
o norinčioms išsakyti neigiamą nuomonę, išlieti tulžį- platūs Delfio dirvonai.
Su pavasariu, moterynas:)
Cituoti
 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti