Leinen los megztiniuose

El. paštas Spausdinti PDF

Kiekvieną sezoną  nauji vėjai prašvilpia ir po mūsų garderobus. Ne visur jis sukelia revoliucijas, bet kažko tokio, naujo, gaivaus, šviežio norisi visiems. Mezgantys žmonės jau turbūt po Kalėdų pradėjo neramiai kraustyti savo siūlų atsargas, naršyti modelius ir parduotuvių lentynas. Kamuoliukus nusipirkęs iškart neapsirengsi;). Į vieną mėgstamiausių siūlų norėjau atkreipti dėmesį tų, kas dar nepabandė. Pavasaris - puiki proga!

IMG 0679

Pastaraisiais metais taip išpopuliarėjusį vilnos ir lino derinį turbūt vieni pirmųjų pradėjo gaminti Schoppel-wolle ir dabartiniame jų asortimente - ne vienas tokio derinio variantas. Šiandieninio įrašo megztiniai megzti iš Linen Los, gamintojo užpatentuota technologija, kai abu pluoštai yra ne suverpiami tarpusavyje, o apveliami, nesuardant pluošto struktūros ir sukuriant minkštą spyruokliuojančią sruogą. Tų dviejų pluoštų derinys ne tik puikiai papildo vienas kitą - kas krenta, kas šildo, kas turi atmintį, kas tvirtumą -, bet ir labai gerai atrodo. Žinoma, sena gera vilna yra pats nuostabiausias siūlas pasaulyje, puikiai atrodęs ir prieš šimtmečius, ir dabar. Šis gi siūlas - vienareikšmiškai iš aukštų technologijų amžiaus. Atrodo moderniai ir turtingai, suteiks urban žavesio spalviniams deriniams (su to paties storio Zauberwolle galėsit kurti tikrus graffiti efektus), o ir pats vienas bus pakankamai įdomus.

IMG 0676

Tik geras siluetas - ir turėsit patį universaliausią ir patogiausią megztuką visiems laikams ir sezonams.

IMG 0675

Aušra pridėjo tik ripso kraštelius savo lygiai megztam nuleistų pečių padidinto silueto megztiniui (atkreipkit dėmesį, kaip puikiai atrodo to paties stiliaus pakabukas!),

IMG 0677

Virginija savąjį praturtino ir raštu, ir puošniom sagom.

image mediddum2

Visa kartu - lyg sudėtingas architektūrinis ansamblis, apgalvotų proporcijų, su neutralių, bet turtingų atspalvių raižiniais, kaldiniais, mozaikinėm gėlėm,

image mediuyuum2

sudarantis idealų foną spalvingesniems papuošalams ir - svarbiausia! -

image meffdium2rr

ryškiai nešiotojai!

image mediuggdm2

Rudas megztukas megztas Aušros GrigelionienėsLeinen Los 8495 (juodas šokoladas). Juosvas megztukas megztas ir fotografuotas Virginijos Sankalienės, siūlai - Leinen Los 9093m (juodas melanžas), sagos - Union Knopf.

Atnaujinta Trečiadienis, 08 Kovas 2017 09:52  

Komentarai  

 
#3 2017-03-08 13:19
Citata jrg:
Be eilinių komplimentų mezginiams, nuotraukoms ir asmeniniam grožiui ;-), turiu dar ir klausimą Virginijai: kur radot tokias nuostabias duris ir dar dvejas!


Labai ačiū už pagyrimus :)
Durys - Misionierių vienuolyno, Subačiaus g.
Cituoti
 
 
#2 2017-03-08 12:42
Be eilinių komplimentų mezginiams, nuotraukoms ir asmeniniam grožiui ;-), turiu dar ir klausimą Virginijai: kur radot tokias nuostabias duris ir dar dvejas!
Cituoti
 
 
#1 2017-03-08 10:59
Kaip įdomu pamatyti dar nematytą Aušros megztuką. Nuostabiai Aušrai tinka!
Cituoti
 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti